
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017, 10:11 przez czarek1212.)
Długie odpalanie
Witajcie,problem porannego odpalania scenica mam i ja :
![]() (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017, 10:11 przez czarek1212.)
Thermal, ja tego nawet pod uwagę nie biore
![]() telefonem (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017, 17:47 przez michaldck.)
Lubię mojego Scenica
![]() Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Nie musisz rozumieć bo to nie ma nic wspólnego z tą "przypadłością" równie dobrze można by winić pompe wspomagania
Mój alternator produkuje za niskie napięcie, poniżej 14v i tak muszę go zrobić. Może ale nie musi mieć coś wspólnego z porannym odpalaniem a w tym momencie jest dla mnie ważniejszy niż długie odpalanie o poranku.
telefonem
Lubię mojego Scenica
![]() Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Jak się tylko dowiem co to, to pewnie.
Co ciekawe taka statystyka - pytałem kilku znawców tematu i takie odpowiedzi (w kolejności co było wymieniane najczęściej do najmniej) 1. Akumulator 2. Masy w samochodzie 3. Ten typ tak ma 4. Alternator nie ładuje akumulatora 5. Rozrzad źle złożony (przestawiony o ząbek) 6. Czujnik temperatury (wody?) Normalnie "będzie pan zadowolony", jak nic. telefonem Jasiu, które czujniki? telefonem (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017, 20:02 przez michaldck.)
Lubię mojego Scenica
![]() Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Clip nic nie powiedział. Jedyne odstępstwo od normy (podobno) to szalejące wskazanie napięcia gniazda OBD. Cały czas wahało sie w zakresie 13V do 13.6V. podobno powinno być stałe, 13.8V. Problem w tym, że ja nie jestem specjalistą i nie wiem jak interpretować takie wskazania
![]() telefonem (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017, 20:31 przez michaldck.)
Lubię mojego Scenica
![]() Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę. |
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości