Nie działa szyba kierowcy
Taki moduł, który zawiaduje całą elektroniką wewnątrz pojazdu. Wszystkie bajery typu centralny zamek, immobilizer, wyświetlacz radia (chyba nawet komunikacja radia z pilotem), utrzymanie wskazań licznika i sterowanie skazaniami prędkościomierza i obrotomierza, no i te szyby elektryczne. Generalnie wszystko, co elektroniczne włącznie z lampką oświetlenia.
ED: U nas znajduje się za szyną bezpieczników - jest z nią zintegrowany. (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016, 09:36 przez filozof.)
Piszę poprawnie po polsku; chyba, że nie zauważę autokorekty.
Nie odpowiadam na PW z pytaniami technicznymi. Jest do tego odpowiedni dział.
op
oki, w wolnej chwili zobacze to napięcie na wtyczce
ale dziwne jakby z całego modułu nagle jedna funkcja padła a reszta działą
Podobno - bo na pewno nie wiem - może być tak, że sterowanie jednym silnikiem od wysokości świateł będzie działać, a drugie nie. Tak mi gość, co się częściami zajmuje, powiedział. Jeden z silników mi padł, więc pojechałem kupić. Podłączyłem i w dół zatrzymywały się oba na każdym stopniu, w górę już tylko jeden. Po podłączeniu do drugiego samochodu oba działały poprawnie. Moduł się okazał sprawny, ale nie chciał się „dogadać” z tym silnikiem.
Ja już się wszystkiego spodziewam po elektronice w tym samochodzie ;)
Piszę poprawnie po polsku; chyba, że nie zauważę autokorekty.
Nie odpowiadam na PW z pytaniami technicznymi. Jest do tego odpowiedni dział.
op
byłem właśnie zrobić pomiar i pierwszy przewód zero napięcia
nie moge się doszykac schematów elektrycznych a nie widzi mi się ścąganie deski żeby dostać się do kabli hmmmm (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016, 13:43 przez grajcar1986.)
op
nie ma już innych opcji ??
szukam szukam i znalazłem coś takiego co prawda jest to z megane I ale przecież to to samo auto ???? okazuje się ze tamat wałkowany an forach od dawna ale bez żadnego sensownego zakonczenia ![]() http://megane.com.pl/topic/57086-przekaz...le-bsiuch/ (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016, 14:31 przez grajcar1986.)
Musiałbyś gdzieś podjechać i wypożyczyć moduł i sprawdzić, czy zaskoczy... Pewnie dałoby radę wymienić ten przekaźnik, ale tu już elektronika trzeba.
Piszę poprawnie po polsku; chyba, że nie zauważę autokorekty.
Nie odpowiadam na PW z pytaniami technicznymi. Jest do tego odpowiedni dział.
op
no właśnie i tu się boję żeby nie poprsuć immmo itp
nie mam pojęcia jak to na krótko obejść, no nic na razie chyba temat zostawię bo speco/mechaniką nie ufam dopiero jak do PL wjade to uruchomię temat spowrotem chyba zę ktoś ma pomysł jAK TO obejść ?? (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016, 19:45 przez grajcar1986.) |
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości