Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[K]Nietypowo- błotnik do 126p


ko-ma
Zarejestrowani

op Pilnie poszukuję poszycia zewnętrznego przedniego lewego błotnika do Polskiego Fiata 126p.
Warunek: część fabrycznie nowa, do rocznika 1985 (przejściówka St/FL) już z przetłoczeniem pod szeroki zderzak, ale jeszcze bez otworów.
Jestem w stanie zaoferować cenę godziwą (choć nie absurdalnie wysoką)
Z awanturą odebraliśmy z warsztatu 126p naszego wspólnego kolegi - DizzyX http://www.scenic-forum.pl/Uzytkownik-dizzyx , teraz wypadało by mu pomóc w miarę szybko przywrócić do stanu uzywalności.
Może komuś w garażu poniewiera się ten element (w tamtych czasach ludzie skupowali na zapas co podeszło) i były by skłonny sie go pozbyć?
Nie na handel, dla naszego kolegi. Blacharz zniszczył podczas wymiany jedyną posiadaną, oryginalną blachę, innej nie ma, a współczesne zamienniki wymiarowo nie nadają się do niczego.
Częściowe reperaturki, niestety, raczej nie wchodzą w grę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2016, 13:04 przez Bora.)

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe , III Ph I , Suzuki SX4 1,6 4x4
ko-ma
Zarejestrowani

op Prawdopodobnie już mam - jutro jadę na zakupy, blisko, bo tylko 50 km Biggrin
Błotnik kupiony, dzięki uprzejmości kolegi z Kielc, temat nieaktualny, do zamknięcia.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016, 10:48 przez ko-ma.)

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe , III Ph I , Suzuki SX4 1,6 4x4




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości