Byłem osobiście, oglądałem ten model:
http://allegro.pl/show_item.php?item=592...247b417d54
Czujnik lakieru od 180 do 280 po całości karoserii (temperatura zewnętrzna - 5 stopni)
belg, bez książki serwisowej (Pan posiada książkę z 1 wpisem), ale tłumaczy że belgowie tak jak polacy - z ASO nie korzystają. Ogólnie zadbany (wyczyszczony), spotkanie miałem w sobotę na 13 przyjechałem, musiałem czekać do 14.30. Zanim człowiek obejrzał czy chce pojechać na stację to już wszystko pozamykane.
Zapalała się kontrolka poduszki, ale po chwili gasła (cyt."pewnie gdzieś się rozłączyła przy czyszczeniu auta", "właśnie dzwonił klient, przyjedzie po to auto dla żony"," przy tej cenie za Euro to ostatnia chwila w tej cenie, następnym razem wystawię za większą kwotę")
Odpuściłem sobie. Ogólne wrażenie negatywne.
Ogólnie dzwoniłem do ASO Renault na Puławskiej - jak podasz VIN i przebieg to ci Pani potwierdzi albo zaprzeczy. A jak ładnie poprosisz czy ma wpisy to i dowiesz się czy może rozrząd był robiony itp.
Co do VIN to jeszcze mogę dodać rozszyfrowanie ( 3 darmowe sprawdzenia):
http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/renault/...su=rec9g40