SCENIC II PH II Co to za część?
Zakładasz na palec i ściągasz tym kołpaki.. Albo do wykrecenia, wkrecenia poluzowanych już śrub... Co by palców nie pobrudzić.
Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2018, 05:55 przez scrabi.)
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
![]() Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Ja tym ściągam jak juz to nakładki na śruby. Ciekawe jak ściągasz tym kołpaki jak nie raz trzeba się zaprzeć by je ręką zdjąć?
Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS
op
zagadkowa sprawa. ten haczyk to żeby to gdzieś na czymś powiesić? faktycznie..logiczne wydaje się że można tym wykręcać poluzowaną śrubę zamiast palcami..
niby przeglądałem książkę do scenica ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy żeby coś takiego było opisane..
A ten haczyk nie służy do odkręcania mocno dokręconych zakrętek na wentylach?
![]() Byłem punkiem, jestem punkiem, będę punkiem do mogiły.
Serio?
![]() Nieużywane wpina się to w taki sposób do wkładu koła, żeby ten haczyk służył jako uchwyt do ramienia lewarka. A służy głównie do wyciągania, wkladania, przykrecania lub odkrecania poluzowanych śrub, zwłaszcza w alufelgach. Jak jest głęboki kanał w feldze a kluczem ktoś nie umie no to wygodne. Zwłaszcza że kształt klucza fabrycznego średnio nadaje się do szybkiego i wygodnego wkrecania dłuższych gwintów. Wychodzi na to ze może mieć dwa numery, zależne od numeru produkcji egzemplarza samochodu. ![]() ![]() #Wytapatalkowane
op
(10-10-2018, 21:15)Trodor napisał(a): Serio? I to się nazywa merytoryczna odpowiedź : ![]() Chociaz.. Wersja ze skarpetkami była kreatywna ![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości